ثبت نام در طرح مشاوره الورتبه

0
سبد خرید خالی است.
ورود | ثبت نام
captcha
به گروه آموزشی الورتبه خوش آمدید!

شعار ما: “حال خوب، پیشرفت خوب” است. باور داریم که یک حال خوب و آرامش در هنگام آموزش، بهبود پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان را تسریع می‌کند.

هدف ما این است که در دنیای پر استرس کنکور، دغدغه‌های دانش‌آموزان را به حداقل برسانیم. با رویکردی مبتنی بر علم و تجربه، به دانش‌آموزان کمک می‌کنیم تا با روش‌های موثر و جدید درس خواندن، مهارت‌های لازم برای موفقیت در آزمون‌ها و کنکور را کسب کنند.

با اعتماد به نفس و اعتماد به دانش‌آموزان، به همراه تیم مجرب و پرتلاش ما، آماده‌ایم تا شما را در این مسیر پرچالش و پررقابت همراهی کنیم. به امید دستیابی به اهداف تحصیلی خود، با گروه آموزشی الورتبه همراه شوید و تجربه‌ای متفاوت از آموزش را تجربه کنید.

چشم انداز الورتبه

گروه آموزشی الورتبه، با هدف ارتقای سطح آموزش و پشتیبانی از دانش‌آموزان، چشم‌اندازهایی جهت پیشرفت و توسعه تیم خود را داراست. این چشم‌اندازها عبارتند از

ما در پی برگزاری سمینارهای آموزشی با محتوای کاربردی و جدید در تمام استان های ایران هستیم. این سمینارها با حضور بهترین مشاوران رتبه‌برتر تیم الورتبه برگزار خواهند شد و به دانش‌آموزان این امکان را میدهد با بهره‌برداری از تجربه‌های ارزشمند مشاوران مسیر کنکور را با انگیزه و اطمینان خاطر هرچه تمام تر پیش روند.

گروه آموزشی الورتبه، برای ارائه خدمات آموزشی حضوری و تخصصی به دانش‌آموزان، علاقه‌مند است که دفاتر فیزیکی در شهر‌های پرجمعیت کشور، ایجاد ‌کند. تا در این دفاتر، با ارائه منابع آموزشی، امکان مشاوره تحصیلی و رفع سوالات و مشکلات، در خدمت شما دانش‌آموزان عزیز باشیم.

به منظور تسهیل در فرآیند آموزش و یادگیری، گروه ما قدم‌های کوچکی در جهت  تالیف کتاب‌ کمک درسی برداشته است و در تلاش است محتوای آنرا چنان طراحی کند که حتی دانش‌آموزانی که امکان گرفتن مشاور را ندارند با بهره‌گیری از آن پیشرفت تحصیلی را تجربه کنند.

افتخارات الورتبه

۱- برگزاری بزرگترین سمینار حضوری کنکوری در شهر تبریز

بیش از ۸۰۰۰ ثبت نامی وبینار ها و حال خوب دانش آموزامون 🙂

بیش از ۲۵۰ رتبه برتر و قبولی در کنکور سراسری در بهترین رشته ها و دانشگاه ها

بیش از ۱۰۰ میلیون تومان هزینه طرح های رایگان و بورسیه

کتاب نوروزی

طرح آفرود

دوره ۳ ساعت تا ۳ رقمی

دفترچه آرزوها

تحلیل منابع کنکوری

لقمه تدریس

طرح دیلان

ما کجاها هستیم ؟

دفتر مشاوره کنکور الورتبه واقع در شهر تبریز

تلگرام

اینستاگرام

برای سهولت در دسترسی به کانال تلگرام الورتبه لطفا کد QR زیر را با گوشی هوشمند خود اسکن کنید و مستقیما وارد کانال تلگرامی شوید

برای سهولت در دسترسی به پیج اینستاگرام الورتبه لطفا کد QR زیر را با گوشی هوشمند خود اسکن کنید و مستقیما وارد پیج ما شوید